I dashuri ia publikon Miley Cyrusit fotografinë nudo në vaskë - Bota Sot
I dashuri ia publikon Miley Cyrusit fotografinë nudo në vaskë

Mediale Vip

I dashuri ia publikon Miley Cyrusit fotografinë nudo në vaskë

Më: 17 janar 2020 Në ora: 16:56
Miley Cyrus dhe Cody Simpson

Cody Simpson befasoi me veprimin.

Miley Cyrus dhe Cody Simpson pavarësisht thashethemeve po vazhdojnë romancën.

Dyshja asnjëherë nuk hezitojnë të shfaqen edhe në momente intime në publik, duke provokuar keq.

Image
Miley Cyrus

 

Së fundi, partneri i Cyrus postoi një foto të këngëtares nudo nga vaska, e cila po i buzëqeshte atij në momentin kur ia bëri foton.

Kujtojmë se Miley Cyrus vitin e kaluar i dha fund martesës me Liam Hemsworth, ky i fundit tani ka nisur lidhje të re dashurie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat