Dhurata e veçantë për Kate Middleton nga Mbretëresha - Bota Sot
Dhurata e veçantë për Kate Middleton nga Mbretëresha

Mediale Vip

Dhurata e veçantë për Kate Middleton nga Mbretëresha

Më: 17 janar 2020 Në ora: 17:45
Kate Middleton dhe Mbretëresha

Princ Harry dhe Meghan Markle nuk u panë në ditëlindjen e 38-të të Kate Middleton.

Por ditëlindja e saj nuk u harrua nga mbretëresha Elizabeth.

Mbreteresha Elizabeth i ka bërë një dhuratë të veçantë Kate.

Mediat angleze shkruajnë se mbretëresha i ka dhuruar simbolikisht çelësat e pallatit mbretëror ‘Buckingham Palace’.

Jo vetëm kaq por mbretëresha i ka dhënë leje që të organizojë një festë për ditëlindjen në 20 janar, në pallatin mbretëror.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat