Loredana konfirmon lidhjen e re, publikon foto me të dashurin në Paris - Bota Sot
Loredana konfirmon lidhjen e re, publikon foto me të dashurin në Paris

Mediale Vip

Loredana konfirmon lidhjen e re, publikon foto me të dashurin në Paris

Më: 17 janar 2020 Në ora: 19:15
Loredana

Prej disa kohësh reperja e njohur Loredana na kishte bërë të dyshojmë se është në një lidhje të re, me produentin e saj Macloud. Një foto duash (të saj dhe një djali) që ajo ka publikuar në Instastory dje, na kanë bërë të dyshojmë akoma edhe më shumë. Mirëpo, sot ajo na ka qartësuar çdo gjë. Reperja po shijon siç duket disa pushime me Macloud në qytetin e dashurisë dhe për rrjedhojë na konfirmon edhe lidhjen me të.

Loredana ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet me Mcloud në Paris, çfarë qartëson “enigmën’’ e dorës misterioze që publikoi dje reperja.

Nuk dimë se çfarë mendon Mozzik, ish-partneri i saj, për këtë lidhje të re të Loredanës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat