Nora dhe Roberti sërish bashkë - Bota Sot
Nora dhe Roberti sërish bashkë

Mediale Vip

Nora dhe Roberti sërish bashkë

Nga: H.O. Më: 17 janar 2020 Në ora: 19:45
Nora dhe Roberti

Në vitin që lamë pas Nora Istrefi dhe Robert Berisha ishin qifti më i përfolur kur ky i fundit raportoj për ndarjen e tyre në rrjetet sociale.

Nora nuk e tha asnjë fjalë për ndarjen e tyre, derisa Roberti u deklarua disa herë.

Përveq vajzës së tyre, Reene ata i bashkon edhe muzika. Ata sot janë parë bashkë në një qendër skijimi bashkë me vajzën e tyre, ndërsa kanë qenë bashkë në shoqëri të miqve të saj.

Madje për shkak të festën së 8 marsit, ata do të performojnë bashkë në Gjermani, me datën 1 mars./BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat