“Ti je inspirim”, Rita zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën - Bota Sot
“Ti je inspirim”, Rita zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën

Mediale Vip

“Ti je inspirim”, Rita zgjedh fjalët më të ëmbla për nënën

Më: 17 janar 2020 Në ora: 21:07
Rita dhe Vera Ora

Rita Ora e uroi me fjalët më të bukura për ditëlindjen e nënës.

E ëma e Rita Orës, Vera, sot feston ditëlindjen, duke pranuar kështu urime të shumta.

Atë e uroi edhe vajza Rita, e cila publikoi një fotografi krah saj, e falënderoi për gjithçka dhe e quajti inspirim.

“Urime ditëlindjen nënë. Faleminderit për gjithçka që bën, ti je një inspirim”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Rita Ora javë më parë shijoi pushimet bashkë me prindërit, motrën e vëllanë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat