Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë - Bota Sot
Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë

Mediale Vip

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë

Më: 17 janar 2020 Në ora: 22:25
Lorik Cana dhe Monika

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika kanë mirëpritur fëmijën e dytë.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, u bënë prindër të një vajze.

Ish-kapiteni i Kombëtares nuk ka preferuar ende të publikojë ndonjë fotografi të vogëlushes në rrjete sociale.

Image

Kujtojmë se Loriku dhe Monika kanë edhe një fëmijë, që e kanë pagëzuar Boiken.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat