Dafina habit me dedikimin e fundit - Bota Sot
Dafina habit me dedikimin e fundit

Mediale Vip

Dafina habit me dedikimin e fundit

Më: 17 janar 2020 Në ora: 23:43
Dafina Zeqiri

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Por, Dafina Zeqiri siç duket mundohet që posimet e saj t’i vë në proporcion njëra me tjetrën.

Kjo se, ajo sa publikon foto ku shihet thuajse krejt e zhveshur, sa kokë e këmbë me rroba.

Nga këto të fundit, Dafina e hodhi një në Instagram dhe ia la një shkrim dedikues, duke mos treguar se për kë apo për çka është fjala.

“Merri krejt se do sene i ke lon” tha ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat