Zbulohet emri i vajzës së Lorik Canës - Bota Sot
Zbulohet emri i vajzës së Lorik Canës

Mediale Vip

Zbulohet emri i vajzës së Lorik Canës

Më: 17 janar 2020 Në ora: 23:58
Lorik Cana me gruan e tij

Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë

Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël.

Familja e ish-kapitenit legjendar të Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë.

Image

Vogëlushja dhe gjithashtu bashkëshortja e ish-liderit kuqezi gëzojnë shëndet të plotë dhe tashmë shumë lumturi. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar edhe emrin e vogëlushes. Enkeleida është anëtarja më e re në familjen Cana.

Ardhja në jetë e vajzës, ishte edhe arsyeja që Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat