Vesa Smolica veç në të brendshme: Mos m’shtini me ua kthy shpinën - Bota Sot
Vesa Smolica veç në të brendshme: Mos m’shtini me ua kthy shpinën

Mediale Vip

Vesa Smolica veç në të brendshme: Mos m’shtini me ua kthy shpinën

Më: 18 janar 2020 Në ora: 09:39
Vesa Smolici

Vesa Smolici kohë pas kohe sjell imazhe joshëse në rrjetet sociale, të cilat i shoqëron edhe me mbishkrime provokuese.

Këngëtarja gjakovare e cila së fundi ka befasuar duke i fshirë të gjitha postimet e mëparshme në Instagram, nuk i ka lënë keq adhuruesit e saj.

Vesa së fundi ka udhëtuar drejt Gjermanisë dhe nga atje ka publikuar në fotografi nga banjo e veshur vetëm në të brendshme.

Image
Vesa Smolici

 

“Mos m’shtini me ju kthye shpinën”, ka shkruar Vesa në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Vesa njihet si një këngëtare e performancave “live” dhe vazhdon të jetë prezente me mbrëmje muzikore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat