Lyrical Son flet për raportet me Ghetto Geasyn - Bota Sot
Lyrical Son flet për raportet me Ghetto Geasyn

Mediale Vip

Lyrical Son flet për raportet me Ghetto Geasyn

Më: 18 janar 2020 Në ora: 23:18
Lyrical Son

Këngëtari thotë se nuk ka marrëdhënie të këqija me askënd.

Lyrical Son ishte ftuar së fundmi në ‘Prive’ për tju përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve.

Një nga pyetjet më interesante që ju bën këngëtarit ishte “Raportet me Ghetto Geasyn dhe arsyeja e largimit nga “Babarecords”.

Lyrical Son kthen përgjigje duke thënë se nuk ka qenë asnjëherë në këtë label, ndërsa për raportet thotë se me të gjithë këngëtarët ka marrëdhënie të mira dhe i dëshiron gjitha të mirat edhe Ghetto Geasyt.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat