Kida shfaqet e lumtur dhe me shumë stil

Mediale Vip

Kida shfaqet e lumtur dhe me shumë stil

Më: 19 janar 2020 Në ora: 10:12
Kida

Kida është shfaqur e veshur me shumë stil.

Këngëtarja Kida po vazhdon punën me koncerte.

Ani pse sezona e verës ka përfunduar ajo nuk po ndalet dhe bazuar në sallat e mbushura plot, dëshmohet se publiku po e do atë.

Image

Së fundmi Kida është përgatitur për një paraqitje para publikut dhe ka zgjedhur të vishet me shumë stil.

Këngëtarja duket e lumtur në këto fotografi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat