Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morenës - Bota Sot
Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morenës

Mediale Vip

Publikoi video duke bërë dush, Roberti i lë komentin epik Morenës

Më: 19 janar 2020 Në ora: 13:00
Morena Taraku dhe Robert Berisha

Robert Berisha i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.

Morena Taraku e ka publikuar një video ku tregon format trupore në bikin.

Ajo duket e ‘zjarrtë’ teksa mbahet në dush dhe nuk kanë munguar komentet e ndryshme e as ai i këngëtarit Robert Berisha.

Image

“Qaj mjeshtri qe e ka montu ket tush (dush) duhet me gjet e mja dhon 50€ tip  spo livrit hiq hallall puna ”, ka shkruar Roberti.

Deri tani Morena nuk i ka kthyer përgjigje Robertit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat