Pas ndarjes nga miliarderi arab, Rihanna shfaqet e lumtur në krah të këtij personi - Bota Sot
Pas ndarjes nga miliarderi arab, Rihanna shfaqet e lumtur në krah të këtij personi

Mediale Vip

Pas ndarjes nga miliarderi arab, Rihanna shfaqet e lumtur në krah të këtij personi

Më: 19 janar 2020 Në ora: 16:21
Rihanna

Rihanna këtë fundjavë id ha fund lidhjes tre vjeçare me Hassan Jameel.

Të Premten u raportua se ajo u nda nga i dashuri, miliarderi Hassan Jameel, shkruan Daily Mail.

Dhe më vonë atë mbrëmje, Rihanna , 31 vjeçare, dukej krejtësisht e lumtur dhe e lirë këngëtarja bashkë me kolegun e tij Asap Rockyn u kapën në një klub nate së bashku.

Autorja e këngës ‘Diamonds’ shijoi një natë të bukur me reperin, pasi ata qeshnin dhe luanin lojëra së bashku në ‘Benefit Yams Day’, sipas Us Weekly.

Rihanna dhe Rocky kanë ngjallur thashetheme për lidhje dashurie vite me radhë dhe tani dyshja janë sërish në fokusin e mediave.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat