Labi fillon xhirimet e klipit të ri - Bota Sot
Labi fillon xhirimet e klipit të ri

Mediale Vip

Labi fillon xhirimet e klipit të ri

Më: 19 janar 2020 Në ora: 17:27
Labinot Tahiri

Labinot Tahiri po bën gati një baladë të na ngrohë zemrat në këtë muaj të ftohtë.

Labinot Tahiri i është kthyer muzikës, dhe po bën gati një baladë ashtu siç di ai.

Këngëtari sot gjatë ditës bëri të ditur se vetëm kanë filluar xhirimet e klipit të ri që pritet të lansohet në vazhdim të këtij muaji, ai zbuloi edhe titullin e këngës përmes postimit të bërë.

Për këtë projekt Labi është shprehur se: “Titulli i këngës është që na ‘therr’ zemrën fort, por nuk kam çfarë t’iu bëj”, “Amanet mos m’harro” mban titullin kënga.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat