Blleki paralajmëron publikun për një kryevepër të Llunit - Bota Sot
Blleki paralajmëron publikun për një kryevepër të Llunit

Mediale Vip

Blleki paralajmëron publikun për një kryevepër të Llunit

Më: 20 janar 2020 Në ora: 17:27
Blleki

Lluni shumë shpejt pritet të publikoj albumin të parë të tij.

Lluni ka qenë ndër reperët më të kërkuar të vitit 2019, aftësia e tij në lojën e fjalëve ka bërë atë një emër mjaft të veçantë në skenën muzikore.

Reperi shumë shpejt pritet të publikojë edhe albumin e tij të parë profesional për të cilin ka përgatitur edhe një ‘cover’ të cilin e ka titulluar ‘Fresco Bars’.

Është anëtari tjetër i ‘P.I.N.T’ që ka ndarë një postim në Instagram ku thotë :  shum shpejt albumi prej vllaut temtemtemtemtem dhe ka etiketuar Llunin. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#frescobars shum shpejt albumi prej vllaut temtemtemtemtem @lluni96 @pintofficial

A post shared by B L L E K I E K I P A Z E Z (@bllekibllekk) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat