Loredana nuk ‘kursehet’ më, publikon foto në krahët e të dashurit të ri - Bota Sot
Loredana nuk ‘kursehet’ më, publikon foto në krahët e të dashurit të ri

Mediale Vip

Loredana nuk ‘kursehet’ më, publikon foto në krahët e të dashurit të ri

Më: 21 janar 2020 Në ora: 06:54
Loredana

Loredana siç duket po shijon një histori dashurie me producentin e saj, Macloud. Ajo disa ditë më parë e konfirmoi lidhjen me një foto në Paris, në qytetin e dashurisë, atje ku po shijojnë edhe disa ditë pushime së bashku. Mirëpo, Loredana tashmë nuk kursehet dhe publikon vazhdimisht foto me të dashurin e re. E fundit nuk është një foto (duarsh), por një foto teksa Loredana ka mbështetur kokën në krahërorin e tij. Bashkangjitur fotos ajo ka vendosur imazhin e një gjysmë-hëne, për të treguar se ai është gjysma e saj tashmë.

Ndërkohë, ish-partneri i saj, Mozzik nuk ka reaguar ende rreth romancës së re të Loredanës.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat