Ledri Vula dhe e dashura e tij ‘arratisen’ sërish për pushime, ja destinacioni i rradhës - Bota Sot
Ledri Vula dhe e dashura e tij ‘arratisen’ sërish për pushime, ja destinacioni i rradhës

Mediale Vip

Ledri Vula dhe e dashura e tij ‘arratisen’ sërish për pushime, ja destinacioni i rradhës

Më: 22 janar 2020 Në ora: 15:58
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Ledri Vula është padiskutim një ndër reperët më të talentuar shqiptarë dhe shumë i preferuar nga publiku, jo vetëm për talentin por edhe për pamjen.

Mirëpo edhe pse nuk ka zbuluar shumë rreth saj, Ledri e ka pranuar në intervista që e ka gjetur “Princess Diana-n”.

Bëhet fjalë pikërisht për Sara Hoxhën, e cila tashmë është një emër i familjarizuar për showbizzin.

Viti 2020 i ka gjetur Ledrin dhe Sarën në pushime dhe duhet ta pranojmë që vendet ku kanë pushuar kanë qenë përrallore.

Destinacioni i tyre i parë ishin ishujt Maldive dhe pasi i shijuan mirë e mirë në shoqërinë e Ermal Fejzullahut dhe familjes së tij, zgjodhën të udhëtojnë drejt Dubait.

Mirëpo, Ledri dhe partnerja e tij s’janë mjaftuar me kaq. Pas Maldiveve dhe Dubait, tani kanë zgjedhur Singaporin, ku të dy kanë publikuar pamje nga atje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat