U nda nga Bora Zemani, Dj Vin Veli, “E kam thënë, tani kam gjetur dashurinë e vërtetë” - Bota Sot
U nda nga Bora Zemani, Dj Vin Veli, “E kam thënë, tani kam gjetur dashurinë e vërtetë”

Mediale Vip

U nda nga Bora Zemani, Dj Vin Veli, “E kam thënë, tani kam gjetur dashurinë e vërtetë”

Më: 23 janar 2020 Në ora: 13:20
Bora Zemani dhe Dj Vin Veli

Dj Vin Veli, ka qenë i martuar me moderatoren Bora Zemani, me të cilin ka një djalë me emrin Arbor.

Por teksa tashmë lidhja mes tyre ka marrë fund, i ftuar në “Glamour Zone” në RTV Ora, ai ka treguar se ka qenë tre herë i dashuruar.

“Mund të them tre herë por kanë qenë të ndryshme nga njëra-tjetra. Mund të vijë një tjetër me e madhe nga ato që kanë qenë e mund të them

që ato nuk quheshin dhe quhet kjo. Në raste që kanë ndodhur vërtet kanë thënë e në moshën 45 vjeç tani gjeta dashurinë e vërtetë edhe pas 3 apo 4 martesave më parë”, u shpreh DJ.

I pyetur nëse ka thënë ndonjëherë që e kam gjetur dashurinë e vërtetë, tha se “Po sigurisht që e kam thënë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat