Përfundimisht divorcohen Wendy Williams dhe Kevin Hunter - Bota Sot
Përfundimisht divorcohen Wendy Williams dhe Kevin Hunter

Mediale Vip

Përfundimisht divorcohen Wendy Williams dhe Kevin Hunter

Më: 23 janar 2020 Në ora: 16:00
Wendy Williams dhe Kevin Hunter

Moderatorja e njohur, Wendy Williams, dhe Kevin Hunter janë divorcuar zyrtarisht.

Ish-çifti shtëpinë e përbashkët në New Jersey do ta shesin dhe shumën e fituar do ta ndajnë sipas rregullave ligjore.

People shkruan se TMZ e ka konfirmuar që të gjitha procedurat ligjore të divorcit kanë përfunduar, Williams do të mbajë shtëpinë e tyre në Florida dhe se Hunter do të mbajë një shtëpi tjetër të tyre në New Jersey.

Këta ishin të martuar 20 vjet më parë dhe kanë një fëmijë së bashku, djalin 19  vjeçar Kevin Jr.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat