Bashkohen Channing Tatum dhe Jessie J - Bota Sot
Bashkohen Channing Tatum dhe Jessie J

Mediale Vip

Bashkohen Channing Tatum dhe Jessie J

Më: 23 janar 2020 Në ora: 16:02
Jessie J dhe Channing Tatum

Aktori i njohur, Channing Tatum, dhe këngëtarja Jessie J, janë bërë bashkë së bashku.

Një burim i afërt me çiftin tha për People se ata janë bërë bashkë sërish pas një muaji të ndarjes.

“Ata ishin disa javë larg njëri-tjetrit, por më pas vendosën që të jenë bashkë sërish”, deklaroi ky burim.

Image

Jessie dhe Tatum për herë të parë u panë bashkë në tetor të vitit 2018 dhe u ndan nga njëri-tjetrit tek pas një viti në dhjetor të vitit 2019.

Një burim tjetër për People pas ndajres së çiftit kishte theksuar se “Ata nuk kishin vend për dramë. Ata vendosën t’i ndajnë rrugët e njëri-tjetrit dhe mbetën shokë të mirë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat