Tayna: Jam alergjike në rroba - Bota Sot
Tayna: Jam alergjike në rroba

Mediale Vip

Tayna: Jam alergjike në rroba

Më: 23 janar 2020 Në ora: 16:30
Tayna

Reperja e njohur, Tayna së fundi ka udhëtuar drejt Los Anxhelosit për disa ditë pushim, pas një periudhe të stërngarkuar.

Bukuroshja prizrenase, e cila herë pas here provokon me imazhe të ndryshme, së fundi ka provokuar me anë të një statusi.

“Jam krejt natyrale, dhe ohh jam poashtu alergjike në rroba”, ka shkruar rep-artistja.

Image

E nëse hedhim një sy në postimet e saj, kjo gjë mund edhe të jetë e vërtetë, pasi Tayna në shumicën e imazheve duket se i “urren” rrobat.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat