Afërdita Paqarada zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Diellza Kolgecin - Bota Sot
Afërdita Paqarada zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Diellza Kolgecin

Mediale Vip

Afërdita Paqarada zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Diellza Kolgecin

Më: 23 janar 2020 Në ora: 17:09
Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci

Afërdita i bëri urim të veçantë Diellzës.

Diellza Kolgeci sot feston ditëlindjen, meqë rast nuk kanë munguar urimet për të.

Një urim special ajo e mori nga mikja e saj e ngushtë, Afërdita Paqarada, e cila zgjodhi fjalët më të bukura për të.

“Urime ditëlindjen motra ime e vogël dhe shoqja më e mirë. Kemi kalu shumë gjëra bashkë,, kemi nda shumë momente të lumtura, ke qenë hija ime kur kam pas nevojë me më ndjek, unë krahu yt, kemi qajt dhe kemi qesh shumë… Sot të uroj ditëlindjen e parë si mami i Helenës dhe të uroj shumë shëndet dhe lumturia e botës qoftë me ju dyja. Të dua mootrushja ime e vogël”, ka shkruar Afërdita. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat