Modelja kafshon 26-vjeçaren, e lë në agoni për muaj - Bota Sot
Modelja kafshon 26-vjeçaren, e lë në agoni për muaj

Mediale Vip

Modelja kafshon 26-vjeçaren, e lë në agoni për muaj

Më: 23 janar 2020 Në ora: 17:32
Gabriella M’rabet, Eliza Peereboom

Një ditë argëtuese me familjen në garat me kuaj ka përfunduar në një katastrofë për 26-vjeçaren Gabriella M’rabet, kur u sulmua në mënyrë makabre nga një femër tjetër në tren gjatë rrugës për në shtëpi.

E reja nga Oxfordi u kafshua në këmbë nga 23-vjeçarja Eliza Peereboom, modele, aktore e kërcimtare.

Ngjarja e tmerrshme ndodhi në dhjetor 2019. Gabriella po dilte nga treni, kur iu afrua një grupi vajzash që po debatonin, mes tyre dhe Eliza, e cila i nguli dhëmbët papritur duke e lënë në agoni M’rabet për muaj, e të trembur “përjetësisht”.

Image
Shenja

Peerboom është dënuar me 10 muaj burg dhe 1 mijë funte kompensim ndaj Gabriellës për sulm brutal në këmbë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat