Irina, një nga modelet më “hot” në botë - Bota Sot
Irina, një nga modelet më “hot” në botë

Mediale Vip

Irina, një nga modelet më “hot” në botë

Më: 23 janar 2020 Në ora: 18:53
Irina Shayk

Modelja e njohur me origjinë ruse Irina Shayk është nga modelet më të njohura dhe më të kërkuara në fushën e modelimit.

Shpesh herë ajo ka zënë ballinat e mediave rozë, për shkak të jetës së saj private mjaft të përfolur.

Ajo ishte në lidhje me futbollistin e njohur Cristiano Ronaldo, pastaj edhe me aktorin Bradley Cooper me të cilin kanë një vajzë.

Mirëpo duket se modelja është më e lumtur duke qenë “single”.

Madje ajo është mjaft e angazhuar nëpër projektet e fushës në të cilën vepron.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat