17 vjet diferencë në moshë, aktorët e Çukur kapen nga gazetarët - Bota Sot
17 vjet diferencë në moshë, aktorët e Çukur kapen nga gazetarët

Mediale Vip

17 vjet diferencë në moshë, aktorët e Çukur kapen nga gazetarët

Më: 23 janar 2020 Në ora: 18:58
Riza Kocaoglu dhe Hazal Subasi

Ata kanë një diferencë të madhe në moshë.

Por, vitet nuk u kanë penguar aktorëve turq, Riza Kocaoglu 40 vjeçar dhe Hazal Subasi 23 vjeçe që të nisin një lidhje dashurie.

Aktorët që janë pjesë e serialit ‘Çukur’ janë njoftuar pikërisht në këtë kast ku ka lindur dhe dashuria mes tyre.

 

Ata janë kapur nga mediat turke pas një dalje, madje Hazal nuk donte të zbritej nga taksi, për t’mos u përballur me gazetarët.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat