Zbulohet tradhtia e yllit të Interit ndaj bashkëshortes - Bota Sot
Zbulohet tradhtia e yllit të Interit ndaj bashkëshortes

Mediale Vip

Zbulohet tradhtia e yllit të Interit ndaj bashkëshortes

Më: 23 janar 2020 Në ora: 19:35
Ginevra Francesca

Napoli apo Roma, e sigurt në këto momente për Matteo Politanon është lidhja jashtë martesore me Ginevra Francesca Sozzin.

Sulmuesi i Interit nuk po kalon momente të lehta në jetën e tij private pasi gruaja e tij Silvia Di Vincenzo ka zbuluar tradhëtinë e Politanos i cili aktualisht po kalon një flirt me Ginevran, për të cilën flitet se ka qenë në një lidhje edhe me Paulo Dybalan si dhe Radja Nainggolan megjithse ajo me mesfushorin e Cagliarit nuk është konfirmuar asnjëherë.

Për të konfirmuar lidhjen mes Matteos dhe Ginevras kanë meduar si Politano ashtu edhe Sozzi që në profilet e tyre në Instagram para pak ditësh kanë publikuar një foto të njëjtë atë një këlyshi qeni të rracës Labrador të quajtur Baloo të cilin e kanë blerë së fundmi. 

Image

Në këtë mënyrë është konfirmuar edhe tradhëtia e Politanos ndaj bashkëshortes së tij Silvia..

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat