Loredana ‘thumbon’ sërish Mozzikun - Bota Sot
Loredana ‘thumbon’ sërish Mozzikun

Mediale Vip

Loredana ‘thumbon’ sërish Mozzikun

Më: 23 janar 2020 Në ora: 20:12
Loredana Zefi dhe Mozzik

Loredana ka ‘thumbuar’ Mozzikun përmes një postimi në Instagram.

Loredana ditët e fundit qenë ndër emrat më të komentuar të shoubizit në vend.

Bazuar në disa imazhe që kanë qarkulluar në rrjete sociale, supozohet se reperja ka nisur lidhje të re dashurie.

Ndërsa, në postimin e fundit ajo kishte ndarë me ndjekësit imazhin me mbishkrim: Ai momenti kur ishi yt bën të dashur të re dhe duket si ti”.

Mozzik dje publikoi këngën “Edhe ti” në duet me Taynën, për të cilën fansat e tyre janë të bindur se është ‘diss’ për Loredanën.

Image

Për ndryshe, reperja aktualisht po shijon suksesin e këngës “Kein Wort”, në bashkëpunim me JuJu.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat