Vëllezërit Xhaka publikojnë portretin më të bukur pranë bashkëshorteve të tyre

Mediale Vip

Vëllezërit Xhaka publikojnë portretin më të bukur pranë bashkëshorteve të tyre

Më: 23 janar 2020 Në ora: 21:02
Graniti dhe Taulanti Xhaka

Graniti dhe Taulanti sollën një imazh të këndshëm pranë partnereve të tyre

Granit Xhaka ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq pranë personave më të dashur të tij, shkruan lajmi.net.

Futbollisti në atë imazh pozoi pranë gruas Leonitës, vajzës Ayana, vëllait Taulantit si dhe partneres së tij, Arbnorës.

E gjithë familja dukeshin shumë të lumtur teksa vogëlushja Ayana ia shtonte ëmbëlsinë fotografisë. 

sollën një imazh të këndshëm pranë partnereve të tyre

Granit Xhaka ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq pranë personave më të dashur të tij.

Futbollisti në atë imazh pozoi pranë gruas Leonitës, vajzës Ayana, vëllait Taulantit si dhe partneres së tij, Arbnorës.

E gjithë familja dukeshin shumë të lumtur teksa vogëlushja Ayana ia shtonte ëmbëlsinë fotografisë. 

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat