Chris Brown konfirmon duetin me reperin e njohur shqiptar - Bota Sot
Chris Brown konfirmon duetin me reperin e njohur shqiptar

Mediale Vip

Chris Brown konfirmon duetin me reperin e njohur shqiptar

Më: 23 janar 2020 Në ora: 21:32
Chris Brown

Chris Brown po bën duet me reperin Gashi.

Gashi ka ditë që kishte paralajmëruar një bashkëpunim me yllin botëror, Chris Brown.

Së fundi, ishte vet Chris Brown ai i cili përmes një postimi në Instagram, njoftoi miliona fansat e tij për bashkëpunimin me reperin shqiptar.

Dyshja po sjellin remiksin e hitit “Safety”, në bashkëpunim me Afro B dhe DJ Snake.

Projekti i shumëpritur i Gashit me Chris Brown pritet të publikohet nesër (e premte). 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat