Duda Balje na prezanton me çikën e saj, ajo është një bukuroshe si e ëma

Mediale Vip

Duda Balje na prezanton me çikën e saj, ajo është një bukuroshe si e ëma

Më: 23 janar 2020 Në ora: 22:53
Duda Balje

Duda Balje s’ia lëshon rrugën të bijës, duken si dy shoqe.

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përveç se një femër e zonja është edhe mjaft e bukur dhe elegante.

Duda i kushton rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme, prandaj shpesh është e komentuar edhe në mediat rozë.

Deputetja 42 vjeçare është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djalë.

Në disa fotografi të publikuar përkrah të bijës, Duda lirisht mund të thuhet se i bën “konkurrencë” të bijës.

Ato të dyja duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat