Diellza Kolgeci kaq të bukur e ka kunatën, ja kush është ajo - Bota Sot
Diellza Kolgeci kaq të bukur e ka kunatën, ja kush është ajo

Mediale Vip

Diellza Kolgeci kaq të bukur e ka kunatën, ja kush është ajo

Më: 23 janar 2020 Në ora: 23:45
Diellza Kolgeci

Kjo është kunata bukuroshe e Diellza Kolgecit.

Ish “Miss Kosovarja”, Diellza Kolgeci, që mbetet ikonë e bukurisë shqiptare, sot feston ditëlindjen, sigurisht më e lumtur se kurrë.

Në adresë të Diellzes, kanë vërshuar qindra mesazhe urimi nga familjar, miq, shokë dhe adhurues të saj.

E ka uruar edhe kunata e saj, bukuroshja prishtinase, Floriana Rugova, dikur mjaftë aktive në jetën publike si modele e kreatore.

Diellza, në vitin 2019 është bërë nënë për herë të parë dhe duke u plotësuar ndjeshëm më shumë.

Ardhja e Helenes në jetë, i ka shtuar edhe më shumë shkëlqim e nur bukuroshes nga Kosova.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat