Gigi Hadid ngre bluzën lart dhe vë në pah gjoksin - Bota Sot
Gigi Hadid ngre bluzën lart dhe vë në pah gjoksin

Mediale Vip

Gigi Hadid ngre bluzën lart dhe vë në pah gjoksin

Më: 24 janar 2020 Në ora: 00:11
Gigi Hadid

Gigi Hadid provokoi në fotosesionin e ri.

Gigi Hadid ka realizuar një fotosesion të ri, ku erdhi më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net.

Në njërën prej fotografive që postoi në Instagram, ajo u shfaq e veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë.

Nën bluzën e bardhë ajo nuk kishte veshur fare reçipeta, madje duke e ngritur sipër atë, modelja gati nxori gjoksin.

E në fotografinë tjetër, Gigi ishte ulur në një motoçikletë e veshur me bodysuit, teksa kishte ekspozuar të pasmet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat