Demi Rose pozon komplet e zhveshur - Bota Sot
Demi Rose pozon komplet e zhveshur

Mediale Vip

Demi Rose pozon komplet e zhveshur

Më: 24 janar 2020 Në ora: 09:31
Demi Rose

Demi Rose ka ‘ngacmuar’ imagjinatën me foton e fundit.

Demi Rose është një nga modelet më të përcjellura në rrjete sociale, britanikja është mjaft aktive në Instagram ku dhe ka ndarë imazhin e radhës.

Modelja është duke punuar për një set të ri fotografik dhe ka ndarë një imazh për t’i treguar publikut se çfarë mund t’i pres ata nga fotosesioni i radhës.

Demi e cila njihet për format e përkryera trupore është shfaqur komplet e zhveshur teksa fotografohet nga pas.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat