Vajza çmenduni; Maluma vjen në Tiranë më 14 Mars! - Bota Sot
Vajza çmenduni; Maluma vjen në Tiranë më 14 Mars!

Mediale Vip

Vajza çmenduni; Maluma vjen në Tiranë më 14 Mars!

Më: 24 janar 2020 Në ora: 10:00
Maluma

Pra vajzat që ‘lënë kokën’ pas këngëtarit kolumbian do ta kenë atë shumë shpejt në Tiranë.

Në vazhdën e turit botëror, Maluma do të ndalojë të performojë edhe në kryeqytetin shqiptar më 14 Mars.

Në faqen zyrtare të 27 vjeçarit janë listuar qytetet ku ai do të performojë dhe aty është edhe Tirana  për të konfirmuar ardhjen e artistit latin në vendin tonë.

Image
Turneu

Maluma do të performojë në sheshin Nënë Tereza, ndërsa detaje rreth shitjes së biletave nuk bëhen ende me dije.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat