Dizajneri nga Kosova Festim Isufi vesh Tygan për “Bazaar Magazine” - Bota Sot
Dizajneri nga Kosova Festim Isufi vesh Tygan për “Bazaar Magazine”

Mediale Vip

Dizajneri nga Kosova Festim Isufi vesh Tygan për “Bazaar Magazine”

Më: 24 janar 2020 Në ora: 11:22
Tyga

Reperi i njohur me famë botërore, Tyga, është veshur për “Bazaar Magazine”, nga dizajneri Festim Isufi.

Reperi së fundi u shfaq në kopertinën e një magazine.

Xhaketën e Tygas ia kishtë bërë Festimi.

Aty flitet për jetën Tygan, i cili ka një nënë Vietnameze dhe një baba Xhamajikan.

Më tutje thuhet se reperi e filloi karrierën e tij në SHBA në vitin 2007, kur ishte 18 vjeç.

Image
Bazaar Magazine

Tyga ka bashkëpunuar me artistë të mëdhenjë si Justin Bieber, Chris Brown, Lil Wayne, Drake, Nicki Minaj ..

Kujtojmë që me dizajne të Festimit janë veshur persona të njohur në vend, por edhe jashtë vendit.

Image
Instagram

Siç është rasti me Corinna Kopf, blogger, youtuber dhe influencer e famshme e cila e veshi fustanin e tij në Streamy Awards në Los Angelos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat