Ledri Vula paralajmëron rikthimin e fuqishëm - Bota Sot
Ledri Vula paralajmëron rikthimin e fuqishëm

Mediale Vip

Ledri Vula paralajmëron rikthimin e fuqishëm

Më: 24 janar 2020 Në ora: 16:50
Ledri Vula

Ledri Vula është gati për t’u rikthyer plot energji këtë vit.

Ledri Vula këto ditë ka ndarë me ndjekësit disa video dhe fotografi, në të cilat shfaqte disa vargje këngësh.

Ani pse nuk ka sqaruar se çfarë është duke përgatitur, qarkulluan thashetheme se ai po vjen me album të ri muzikor.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

N’vit tjeter..

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Së fundi, ai përmes një videoje të shkurtër, bëri të ditur se shumë shpejt vjen me diçka të re me mbishkrimin “N’vit tjeter…”.

Kujtojmë se Ledri Vula para se ta nisë vitin me projekte muzikore, është relaksuar në pushime në ishujt Maldive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat