Baby G provokon me të brendshme në dhomën e gjumit - Bota Sot
Baby G provokon me të brendshme në dhomën e gjumit

Mediale Vip

Baby G provokon me të brendshme në dhomën e gjumit

Më: 24 janar 2020 Në ora: 18:37
Baby G

Baby G provokoi keq me fotografinë e realizuar para pasqyrës.

Baby G edhe pse kohën e fundit nuk ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore, ajo i mban të informuar fansat përmes rrjeteve sociale.

Së fundi, këngëtarja pozoi në dhomën e gjumit, teksa pizhamet i kishte gjysmë të zhveshura dhe provokoi me të brendshme.

Me anë të këtij imazhi të realizuar para pasqyrës, Gorgana tha se ka shtuar tre kilogramë.

Kujtojmë se këngëtarja ka paralajmëruar rikthimin me projekte të reja gjatë këtij viti, ndërsa fansave u mbetet të presin dhe të shohin se çfarë po përgatit ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat