Ulur mbi tavolinë dhe këmbët mbi karrige, Nora Istrefi shfaqet provokuese - Bota Sot
Ulur mbi tavolinë dhe këmbët mbi karrige, Nora Istrefi shfaqet provokuese

Mediale Vip

Ulur mbi tavolinë dhe këmbët mbi karrige, Nora Istrefi shfaqet provokuese

Më: 24 janar 2020 Në ora: 20:26
Nora Istrefi

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura në tregun tonë muzikor, ndërsa është komentuar shumë jo vetëm për punë e saj, por edhe për jetën private, kjo pas ndarjes nga Robert Berisha.

Këngëtarja është mjaft e ndjekur edhe në Instagram, ku nuk heziton të postojë foto duke ekspozuar format e saj trupore.

E veshur me një xhaketë të zezë, ajo është shfaqur mjaft provokuese në foton e fundit të postuar në Instagram, teksa ek pozon këmbët e gjata.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat