E dashura e Ronaldos refuzon pagesën e ofruar nga “Sanremo”: Dua 140 mijë euro - Bota Sot
E dashura e Ronaldos refuzon pagesën e ofruar nga “Sanremo”: Dua 140 mijë euro

Mediale Vip

E dashura e Ronaldos refuzon pagesën e ofruar nga “Sanremo”: Dua 140 mijë euro

Më: 24 janar 2020 Në ora: 22:56
Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez kërkon të paguhet 140 mijë euro për prezantimin e “Sanremos”.

“Ju thjesht donit para”, këndoi Mahmood vitin e kaluar dhe fitoi “Sanremon”, shkruan Il Messagero.it.

Në fakt është një çështje parash që po bën polemika në këtë festival, Georgina Rodriguez ka kërkuar 140 mijë euro për të marrë pjesë si bashkë-prezantuese në natën e tretë të Sanremos.

E dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, e cila për një postim në rrjete sociale merr rreth 10.000 euro, ka kërkuar të paguhet dhjetë herë më shumë.

Ditë më parë, Monica Bellucco ka njoftuar se nuk do të marrë pjesë në festival, ndërsa tani po vazhdojnë polemikat për bashkë-prezantuesen tjetër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat