Ky politikan sot feston ditëlindjen e 40-të - Bota Sot
Ky politikan sot feston ditëlindjen e 40-të

Mediale Vip

Ky politikan sot feston ditëlindjen e 40-të

Më: 25 janar 2020 Në ora: 11:40
Kuvendi i Kosovës

Ai ka qenë dy herë ministër dhe disa herë deputet por është ende i ri. Sot ka mbushur plot 40 vjet.

Nënkryetari i Kuvendit, Memli Krasniqi e ka nisur festën e ditëlindjes më bashkëshorten e tij, Melizën dhe miq të tjerë.

Krasniqi ka qenë qysh në vitin 2008 pjesë e qeverisë, si zëdhënës i saj. Me pas ministër për dy mandate.

Image

Memli është edhe një nga ikonat e muzikës hip hop dhe r.n.b pasi kishte qenë në majat e muzikës shqiptare me grupin Ritmi i Rrugës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat