Arilena “guxon”, pa pikë grimi pozon - Bota Sot
Arilena “guxon”, pa pikë grimi pozon

Mediale Vip

Arilena “guxon”, pa pikë grimi pozon

Më: 25 janar 2020 Në ora: 12:29
Arilena Ara

Ka kohë që Arilena Ara po qëndron në Los Anxhelos ku edhe po punon në projekt të reja muzikore.

Këngëtarja e njohur shqiptare, krahas një zëri të fuqishëm dhe unik, është edhe një femër e bukur, ndërsa karakterizohet për pamjen e thjeshtë dhe natyrale.

 Pa pikë grimi, biondina simpatike u shfaq edhe në imazhet e reja që publikoj në Instagram, nga plazhi Newport të Kalifornisë.

Image
Arilena Ara

E veshur në një bluzë rozë, dhe pa make-up, Arilena duke plotë shkëlqim.

Kujtojmë që Arilena doli fitues e edicionit të këtij viti të Fest ’58 me të cilin siguroj biletën për të përfaqësuar Shqipërinë në Evrovizion.

Image
Arilena Ara
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat