Lotina e Lutfi Hazirit, në pozat e reja i bën “konkurrencë” Kimit - Bota Sot
Lotina e Lutfi Hazirit, në pozat e reja i bën “konkurrencë” Kimit

Mediale Vip

Lotina e Lutfi Hazirit, në pozat e reja i bën “konkurrencë” Kimit

Më: 25 janar 2020 Në ora: 14:04
Lotina

Vajza e kryetari të Gjilanit, Lutfi Haizi, Lotina është nja vajzë mjaft e bukur.

Si shumë moshatare të saj edhe Lotina në Instagram sjell përditshmërinë e saj, por ku nuk mungojnë as pozat joshëse.

Atraktive dhe provokuese, zeshkania simpatike u shfaq edhe në një video që ka publikuar së fundi, teksa në fokus kishte gjoksin.

Image
Lotina

Ndonëse nuk është fytyrë publike, Lotina ndiqet nga më shumë se 21 mijë ndjekës në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat