Enca publikon këngën e re, Rina ka disa fjalë për të - Bota Sot
Enca publikon këngën e re, Rina ka disa fjalë për të

Mediale Vip

Enca publikon këngën e re, Rina ka disa fjalë për të

Më: 25 janar 2020 Në ora: 19:35
Rina Balaj

Enca dje publikoi projektin e ri muzikor.

Enca Haxhia dje solli këngën më të re në bashkëpunim me Zaza dhe Mixey, kënga e titulluar ‘Amor’ është punuar edhe me videoklip.

Pas publikimit të këngës, shumë artistë i dhanë përkrahje asaj duke ia shpërndarë projektin në rrjete sociale, e kështu bëri edhe Rina Balaj.

Reperja nga Istogu, shpërndau këngën ‘Amor’ në profilin e saj në Instagram dhe shkroi “Enca i kthen ndjenjat”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat