Floriani: Të dëgjosh, pëlqehesh gjithmonë - Bota Sot
Floriani: Të dëgjosh, pëlqehesh gjithmonë

Mediale Vip

Floriani: Të dëgjosh, pëlqehesh gjithmonë

Më: 25 janar 2020 Në ora: 22:09
Floriani

Florian Beqiri është ndër këngëtaret adoleshentë më të famshëm në Kosovë.

Së fundi ai publikoi një fotografi në Instagram, teksa e tërë vëmendja shkoi të mbishkrimi.

“Të flasësh, pëlqehesh në disa raste. Të dëgjosh, pëlqehesh gjithmonë”, tha ai.

Kujtojmë që projekti i tij i fundit është “Dredha” në bashkëpunim me Doksin dhe Skivin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat