Skerdi Ago lë muzikën? - Bota Sot
Skerdi Ago lë muzikën?

Mediale Vip

Skerdi Ago lë muzikën?

Më: 26 janar 2020 Në ora: 00:20
Skerdi

Këngëtari i njohur shqiptar Skerdi Ago është mjaft i dashur i në Shqipëri, po ashtu edhe në Kosovë.

Ai ka bashkëpunuar me artistë dhe autorë mjaft të njohur të muzikës shqiptare.

Ai para pak minutash, shpërndau një fotografi në Instagram ku tha se e ka lërë muzikën.

“Ska muzikë më”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat