Del foto intime e Feros dhe Arbenitës - Bota Sot
Del foto intime e Feros dhe Arbenitës

Mediale Vip

Del foto intime e Feros dhe Arbenitës

Më: 26 janar 2020 Në ora: 09:42
Fero dhe Arbenita

Fero dhe Arbenita janë ndër çiftet më të përfolura të shoubizit shqiptar.

Ata së fundi janë përfolur për një ndarje, por dyshja kishin vendosur që lidhjen e tyre ta mbajnë te fshehtë.

Arbenitës i doli një video ku shihet duke u puthur me një djalë tjetër, por ajo foli publikisht duke thënë se ajo ishte bërë para 4 viteve.

Tani është shfaqur një fotografi intime e Feros dhe Arbenitës, foto ndryshe sic jeni mësuar të shihni dyshen.

Kujtojmë që Fero po shijon suksesin e këngës së fundit, ndërsa Arbenita vazhdon te jetë ndër modelet më të kërkuara në industrinë e modës.

Image
Fero dhe Arbenita
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat