Anxhelina pozon pa të brendshme - Bota Sot
Anxhelina pozon pa të brendshme

Mediale Vip

Anxhelina pozon pa të brendshme

Më: 26 janar 2020 Në ora: 10:37
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj ka pozuar pa të brendshme.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj ka marrë sërush vëmendjen në rrjete sociale.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilë n shihet se nuk ka veshur fare të brendshme,

Fustani i gjatë dhe i hapur pothuajse nuk i ka zbuluar gjithçka.

Si zakonisht edhe këtë herë nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat