Vetëm 26-vjeçare dhe ka 78 milionë dollarë pasuri? Reagon balerina shqiptare - Bota Sot
Vetëm 26-vjeçare dhe ka 78 milionë dollarë pasuri? Reagon balerina shqiptare

Mediale Vip

Vetëm 26-vjeçare dhe ka 78 milionë dollarë pasuri? Reagon balerina shqiptare

Më: 26 janar 2020 Në ora: 12:50
Klaudia Pepa

Klaudia Pepa ka treguar të vërtetën lidhur me lajmet për pasuri.

Së fundi po qarkullon një lajm se Klaudia Pepa ani pse e re në moshë ka një pasuri të madhe.

Kjo pasi nëse emri i saj kërkohet në ‘Wikipedia’ thuhet se ka një pasuri prej 78 milionë dollarësh.

Image

E lidhur me këtë fakt nuk ka pastur se si të mungojë reagimi i balerinës e cila këtë e bëri nëpërmjet Instagramit.

“Po ku i gjeni këto të dhëna”, ka shkruar Klaudia pranë postimit duke treguar se kjo nuk është e vërtetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat