‘Çënar’ publikon imazhin e ëmbël me djalin, i ka ngjarë shumë - Bota Sot
‘Çënar’ publikon imazhin e ëmbël me djalin, i ka ngjarë shumë

Mediale Vip

‘Çënar’ publikon imazhin e ëmbël me djalin, i ka ngjarë shumë

Më: 26 janar 2020 Në ora: 16:15
Tolgahan Sayisman me djalin

Tolga po e shijon atësinë.

Aktori turk, Tolgahan Sayisman, i cili për publikun shqiptar njihet si ‘Çënar’, është duke e shijuar në maksimum atësinë.

Ai dhe Almeda Abazi janë prindër të një djali me të cilin shihet se po e argëtohen jashtëzakonisht shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sampiyon civciv 🐣🧿🥊

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Para pak minutash ishte Tolga ai i cili e ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, imazh në të cilin shihet pranë djalit.

Kujtojmë se ata u bënë prindër në muajin maj të vitit që lamë pas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat