Një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, kurorëzojnë dashurinë - Bota Sot
Një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, kurorëzojnë dashurinë

Mediale Vip

Një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, kurorëzojnë dashurinë

Më: 26 janar 2020 Në ora: 16:30
Elgit Doda dhe Klea Huta

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një nga çiftet më të ëmbla dhe më të komentuara shqiptare.

Dyshja që janë në pritje për t’u bërë prindër, tashmë kanë kurorëzuar edhe dashurinë e tyre disa vjeçare.

Këtë e ka bërë të ditur vet producenti, i cili ka publikuar një fotografi, derisa ka shkruar: Unë thashë po, faleminderit që ekziston.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat